HAKKIMIZDA

ÜNTAŞ GROUP HAKKINDA

 

Ege Bölgemizin incisi Marmaris’ de faaliyet gösteren ÜNTAŞ GROUP 1995 yılında ilk adımlarını atmaya başlamıştır. Turizm, inşaat ve akaryakıt sektöründeki atılımlarımızla kısa zamanda adından söz ettiren grubumuz örnek gösterilen projelerimizle sadece bugünü değil, yarını da düşünen üstün nitelikli yaşam alanları kurmaya devam ediyor. 

Çalışmalarımızı sadece faaliyet alanlarımız olan Turizm, inşaat ve akaryakıt sektörlerindeki gelişimimizi sınırlamadan, başta eğitim ve çevre olmak üzere yaşadığımız topluma karşı sosyal sorumluluklarımızı da yerine getiriyoruz.  Çünkü Üntaş Group olarak en iyi yatırımın geleceğe yatırım yapmak olduğunun bilincindeyiz. İçinde yaşadığımız toplumun sağlıklı, eğitimli nesillerle fark yaratacağına inancımız sonsuzdur.

Grubumuza gelen sayısız proje teklifini zamanında yerine getirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Her projeye aynı profesyonellik açısıyla baktık ve bizi temsil eden detayları titizlikle hayata geçirdik.

İnadığımız değerlerler ve çizdiğimiz hedefler doğrultusunda bugüne kadar ürettiği projelerde %100 başarıya ulaşmanın haklı gururuyla ve özgüveniyle bundan sonra da gerçekleştireceği; insanımızın hayat kalitesini yükselten, hayata değer katan, güvenli, estetik ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştiren, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş yaşam alanları yaratmaya devam edeceğiz.