MUGLA EVLERI

MİMARİ YAPISI VE MODERN GÖRÜNÜMÜYLE HERKESİ BÜYÜLEYEN MUĞLA ÜNTAŞ REZİDANS DAİRELER MUĞLA’ YA YENİ BİR KONSEPT KAZANDIRDI.

KONFORUN ÜST NOKTALARDA OLDUĞU, HAYALLERİNİZİ ZORLAYAN, GÖRMEK İSTEDİĞİNİZ HER ŞEY MUĞLA ÜNTAŞ REZİDANS’ DA…

HAYATA DEĞER KATAN, ESTETİK VE FONKSİYONELLİĞİ YAPILARINDA BİRLEŞTİREN VE BU DOĞRULTUDA YAPILMAMIŞI YAPAN ÜNTAŞ GROUP, MARMARİS’ TEN SONRA ULTRA LÜKS DAİRELERİNİ MUĞLALILAR’ IN BEĞENİSİNE SUNUYOR.

GÜNÜMÜZ TEKNOLOJİSİNE UYGUN VE ARANILAN BÜTÜN ÖZELLİKLERE FAZLASI İLE SAHİP BİR YAPIT OLARAK MUĞLALILAR’ I BEKLEYEN MUĞLA ÜNTAŞ GROUP REZİDANS DEPREME DAYANIKLI KALİTELİ MALZEMELERDEN İNŞA EDİLDİ. NORMAL YAŞAM KOŞULLARININ DIŞINDA BİRÇOK ARTISI BULUNAN MUĞLA ÜNTAŞ REZİDANS’ TA TEKNOLOJİNİN SON ÜRETİMİ BİRİNCİ SINIF MALZEMELER KULLANILDI. KAT MALİKLERİ İÇİN SİTE İÇERİSİNDE ORTAK ALANLARDA; YÜRÜYEN MERDİVEN, ÖZEL SESSİZ ASANSÖR, SAUNA, HAMAM, SICAK SULU KAPALI YÜZME HAVUZU VE KAPALI OTOPARKI İLE HER TÜRLÜ KONFOR DÜŞÜNÜLDÜ.

MUĞLA MERKEZ EMİRBEYAZID MAHALLESİNDE ÜNTAŞ GROUP A.Ş. KALİTESİ İLE TÜM DAİRELER KAÇIRILMAYACAK İMKANLAR İLE DOLU. İNSAN İSTEKLERİNİN SINIRSIZ ŞEKİLDE KULLANILDIĞI YAPIDA KONFOR VE RAHATLIK İÇİN NE GEREKİYORSA BULUNUYOR. 3 ODA, 1 SALON GENİŞ DÜZ DAİRELERDE; ANKASTRELİ KAPALI MUTFAK, EBEVEYN BANYOLU GENİŞ YATAK ODASI, TÜM PENCERELERDE OTOMATİK ELEKTRİKLİ PANJURLAR, TÜM BEYAZ EŞYALAR DÖŞELİ (BUZDOLABI, ANKASTRE OCAK, DAVLUMBAZ, FIRIN, MİKRODALGA FIRIN, BULAŞIK MAKİNESİ, PLAZMA TV), AYARLANABİLİR MERKEZİ ISITMA SİSTEMİ, TÜM ODALAR VE SALON KLİMALI, PARMAK İZİ OKUTMALI ÇELİK KAPI, ODALAR VE SALONDA LAMİNE PARKE ZEMİN, MUTFAKTA ÖZEL YEKPARE COREAN TEZGAH, VESTİYER DOLABI, ALARMLI GÜVENLİK SİSTEMİ, GÖRÜNTÜLÜ DİAFON, MERKEZİ KALORİFER VE 24 SAAT SICAK SU VAR.

MUĞLA’ DA ÖNCESİ OLMAYAN VE YAŞAM STANDARTLARININ BİLE ÜSTÜNDE OLARAK KABUL EDİLEN YAPITTA İNSAN SAĞLIĞI, ARANILAN TÜM ÖZELLİKLERİ İLE BİRLİKTE DÜŞÜNÜLMÜŞ. KONFORDA SINIR YOK. HİZMETTE SINIR YOK. GEZİP GÖREBİLİR YERİNDE KARAR VEREBİLİRSİNİZ. DEPREME DAYANIKLI, KONFORLU BİR YAŞAM SİTESİNDE ARANILAN HER ŞEY MUĞLA ÜNTAŞ REZİDANS’ TA…

KALİTESİ, EMEĞİ VE ÖZ SERMAYESİ İLE BÜYÜMEYİ HEDEFLEYEN ÜNTAŞ GROUP, İNSAN RAHATLIĞINI İLKE EDİNEREK, GÜNÜMÜZ TEKNOLOJİSİNİN EN GÜZEL MODELLERİNİ İNŞA ETMEYE DEVAM EDECEK. BUNDAN SONRA Kİ EKSTREM PROJELERİ İLE MUĞLA VE ÇEVRESİNDE HALKA EN İYİ GAYRİMENKUL FIRSATLARINI SUNARAK, YAŞANILACAK YAPITLARI ÇOĞALTMAYA DEVAM EDECEK.